Академиялық ұтқырлық және тәжірибе алмасу

24.04.2023

Академиялық ұтқырлық және тәжірибе алмасу аясында  Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университетіне Түркиядан Нийде университетінен Омер Халисдемир PhD, Ela Ayşe KÖKSAL қауымдастырылған профессоры шақырылды. Жоспарға сәйкес Ela Ayşe köksal профессоры Ж.А. Зулкарнаева және Н.М. Шубаевамен бірге Көкшетау университетінің Әлеуметтік және жас педагогикасы кафедрасының дәріскерлері. Ақмола облысы Зеренді ауданы Қонысбай ауылының жалпы білім беретін мектебінде болды. Мектеп директоры Г.Н. Касымова  жетекшілігімен мектептің педагогикалық ұжыммен таныстырып,мектеп бойынша экскурсия жүргізді, мектептің қызметімен және бағытымен таныстырды, сондай-ақ мектеп жанындағы шағын орталықтың жұмысымен таныстырды.Кездесу барысында дөңгелек үстел ұйымдастырылды, онда профессор Ela Ayşe KÖKSAL өзінің зерттеулері мен жұмысының бағыты туралы сипаттама берді, сұрақтар қойылды. Ela Ayşe KÖKSAL мектеп, материалдық база, "мұғалім - оқушы"қарым-қатынасы ұнады.
Ela Ayşe KÖKSAL мектепте оқу-тәрбие жұмысын ұйымдастыру туралы өте жақсы пікір қалдырды! Ғылыми-зерттеу жобалары мәселелері бойынша бірлескен жұмысты ұсыныс жасады!

Білім беру ұйымының басшысы Гаухар Нургалиевна Касымовадан қонаққа құрмет және одан әрі ынтымақтастық белгісі ретінде "бас киім" символдық сыйлығы табысталды!