Ағылшын тілі мұғалімдерінің семинары

28.11.2022

2022 жылдың 21 қарашасында білім бөлімінің жұмыс жоспарына сәйкес Қонысбай ауылының негізгі мектебі базасында ағылшын тілі мұғалімдерінің семинары өтті. Семинардың тақырыбы: «Үш тілді оқытуды енгізу шеңберінде ағылшын тілін оқытудағы білім беру мазмұны". Семинарды аудандық білім бөлімінің әдіскері Жаңаева Гүлмира Кушерқызы ашты. Бүгінгі таңда қазақстандық қоғамда қазақстандықтардың қазақ, орыс және ағылшын тілдерін меңгеруіне бағытталған үштілділік саясаты жүргізілуде. Үштілділік саясаты ана тілін ұмытпауды талап етпейді, керісінше, қазақ тілін ана және мемлекеттік тіл мәртебесіне қайтарып, бірінші орынға қояды. Сондай-ақ, аудандық әдістемелік бірлестіктің басшысы Гүлнар Қадырбекқызы Бркенова сөз сөйлеп, семинарды үш тілде ашты. Айдабол ауылының ЖББМ ағылшын тілі мұғалімі Мұхамеджанова Гаухар Барамбаевнаның «Үш тілді білім беру аясында ағылшын тілінің алар орны» тақырыбындағы баяндамасы оқылды. Заречное ауылының ЖББМ-нен Ғазизова Анар Райхановна" Үштілділік-уақыт талабы "тақырыбында коучинг өткізді, сондай-ақ Ақадыр ауылының ЖББМ мұғалімі Долай Бахитгул "ағылшын тілі сабақтарында функционалдық сауаттылықты арттыру құралы ретінде инновациялық технологияларды пайдалану"коучингін өткізді. Қонысбай ауылының ЖББМ мұғалімі Базаргүл Қонысбекқызы Билялова «Travelling around the world» шеберлік сабағын өткізді. Денсаулығы бұзылған балаларға ағылшын тілін үйрету әсіресе өзекті. Осы тақырып бойынша Зеренді ауылының № 2 ЖББМ Галимьянова Юлия Валерьевна «Особенности проведения урока английского языка у детей с ООП» жұмыс тәжірибесімен бөлісті. Шағын жинақталған ауылдық мектепте шет тілін оқыту сапасы мұғалімнің тілдік құзыреттілігіне, сондай-ақ оның шығармашылық әлеуетінің міндетті болуына байланысты. Донғұлағаш ауылының Жахина Әлия Балташқызы орта мектебінің мұғалімі әріптестерімен «Шағын жинақталған класс комплектідегі ағылшын тілі пәнінің берілу жағдайы» тәжірибесімен бөлісті. Семинар жоғары деңгейде өтті. Сөз сөйлеушілерге сертификаттар берілді. Семинарға қатысушылар Қонысбай ауылының ЖББМ әкімшілігіне қонақжайлылығы және семинарды ұйымдастыруға көмектескені үшін алғыс білдірді.